26/01/2020

ארכיון בלוג

אדום קרנפים

זן שמשלב גנטיקה מאפגניסטן עם תאילנד ומקסיקו, אהוב מאוד על משתמשים ותיקים. ידוע בהשפעתו על מערכת העצבים. פועל על כאבים ממקור אורטופדי, מרגיע וגורם להרגשה כללית טובה. מוריד לחץ דם, סוכר ואנטי דלקתי. מתאים לחולים אונקולוגיים במהלך טיפולים ואחריהם. מעורר תאבון ונוגד בחילות.

קרא עוד »

חום מודי

השפעה בעיקר בראש, מעורר מחשבה, משרה נינוחות ומשאיר את המטופל צלול. ניתן להרדם איתו בקלות, מעורר תאבון.

קרא עוד »

טיל תכלת

זן הדגל של החברה – מסייע למגוון רחב של התוויות ומכאובים. מפחית לחצים ומשכך כאב. גוף ונפש נכנסים לרגיעה מיידית. במינונים מתונים ניתן לתפקד בצורה טובה. יעיל בהרפיית שרירים. הוא יעיל כנגד כאבים חזקים ביותר מכל הסוגים. מרדים ומאלחש. משרה אופוריה ורוגע, יעיל לסובלים ממצבי מתח, חרדות ופוסט טראומה. החוויה …

קרא עוד »

חתונה בלבן

מומלץ לשימוש בכל שעות היום. ממריץ במידה מתונה ואינו מרדים. ההשפעה מורגשת זמן רב, כך שניתן להמשיך בפעילות רגילה. זן שלא משפיע על המחשבה הקוגנטיבית, מאפשר לנהל אורח חיים נורמטיבי (עבודה, לימודים). משפר מצב רוח ומוטיבציה, תפקוד יומיומי ללא כאב, יעיל לטיפול במגוון התוויות רפואיות.

קרא עוד »

צהוב זהב

השפעה חזקה מאוד על כאבים ומעורר תאבון. הזן עשיר בחומרים פעילים והשפעתו נמשכת זמן רב. עם זאת המחשבה נשארת בהירה, היכולת הקוגנטיבית טובה ורמת התפקוד גבוהה. סוחף מעיר ומאיר, סאטיבה קלאסי שילוב של זנים מקו המשווה.

קרא עוד »

סילבראדו

השפעה חזקה. מאוד משמח ומרומם. הזן יעיל מאוד במגוון מצבים. לכל מצב רפואי שמלווה בדיכאון נפשי. הזן מומלץ מאוד לשימוש בכל שעות היום. מעורר תאבון ומצב רוח. מאפשר תפקוד רגיל.

קרא עוד »

לב ארגמן

משלב בצורה מאוזנת בין THC לCBD, בעל השפעה גופנית חזקה מאוד מרגיע ומפחית כאבים. ההשפעה הפסיכואקטיבית מתונה ופעילות רפואית מוגברת ביותר. מאפשר לנהל אורח חיים נורמטיבי (עבודה, לימודים). לזן פעילות אנטי דלקתית חזקה ביותר עם יכולות שיכוך כאבים במצבים קשים.

קרא עוד »

כוש בן ימיני

השפעה עוצמתית וחזקה עם איכויות מעודנות על הנפש. שילוב מאוזן של אינדיקה וסאטיבה. מעורר כמו סאטיבה, משכך כאבים ומרגיע כמו אינדיקה. מעורר מחשבה ויצירתיות.

קרא עוד »

black label

השפעה מהירה וחזקה. הרפייה מיידית של כאב מכל הסוגים. יוצר רוגע ואופוריה ויעיל מאוד למגוון רחב של התוויות. יעיל מאוד לטיפול בפוסט טראומה ומצבי דיכאון קשים. מעולה לבעיות שרירים ואורתופדיה. הזן מתאים לטיפול לילה.

קרא עוד »