25/09/2023
דף הבית / בלוג / 5 אפליקציות לצרכני קנביס רפואי

5 אפליקציות לצרכני קנביס רפואי

בשנים האחרונות מתרחב השימוש בקנביס רפואי ויותר מדינות בעולם מאמצות מדיניות של אי-הפללה ולגליזציה. בעקבות המגמה הזו, במדינות רבות מסתמנת התעוררות צרכנית של ממש, ומהר מאוד צצות גם אפליקציות חדשות המיועדות להפוך את חיי צרכני הקנביס הרפואי, המגדלים והמשתמשים לנעימים וקלים יותר.

גם בישראל צרכני הקנביס הרפואי בישראל יכולים ליהנות גם הם משלל האפליקציות שפותחו לאחרונה כדי לקבל מידע על זנים שונים של קנביס רפואי, למצוא חנויות המשווקות קנביס רפואי, להתייעץ עם רופאים אונליין ואפילו למצוא פרטנרים לעישון.

קבלו את חמש האפליקציות שכל צרכן קנביס נבון חייב להכיר:

  1. Leaflyאחת האפליקציות הפופולריות בעולם בתחום הקנביס בכלל והקנביס הרפואי בפרט. האפליקציה החלה את דרכה כאתר המספק מידע על זני קנביס שונים ועם השנים הצטרפה אליה אפליקציה תואמת לנייד. באפליקציה וגם באתר תוכלו למצוא מידע רב על זני קנביס ועל השימושים השונים של כל זן, וגם לקרוא חדשות, סקירות של מוצרים רלוונטיים ואפילו לצפות בערוץ טלוויזיה המשדר תכנים המעניינים אתכם, צרכני הקנביס הרפואי. האפליקציה אף מאפשרת לכם לאתר חנויות המשווקות קנביס רפואי בהתאם למיקומכם גיאוגרפי, אך השירות הנ"ל פעיל כרגע רק בארצות הברית.

leafly - אפליקציה למשתמשי קנביס רפואי

  1. net – עוד אפליקציה פופולרית שתסייע לכם להיות מעודכנים במחקרים העדכניים ביותר בתחום הקנביס הרפואי ואפילו תאפשר לכם לאתר צרכני קנביס אחרים. באפליקציה תוכלו למצוא בלוגים, ראיונות, מאמרים, מדריכים שונים, טורי דעה והומור. האפליקציה משמשת גם כסוג של רשת חברתית בה תוכלו לעקוב אחרי צרכנים בכל העולם ואפילו לשוחח איתם בצ'אט או בפורום.

 

  1. Weed Maps – מדובר אמנם באפליקציה הפועלת בעיקר בארצות הברית ובקנדה, אבל עדיין שווה להזכיר אותה. מדובר באחת האפליקציות הוותיקות והמצליחות בשוק והיא מאפשרת למשתמשים לאתר חנויות המשווקות קנביס רפואי על פי מיקום גיאוגרפי, ואם אתם גרים בצפון אמריקה – גם לבצע הזמנות של קנביס רפואי עד הבית.
  1. Mass Roots – הגרסה ה'ירוקה' לפייסבוק ולאינסטגרם. מדובר ברשת חברתית שחברים בה מעל למיליון משתמשים בעולם כולו. האפליקציה מאפשרת לכם לשתף צילומים של כל מה שרלוונטי לעולם הקנביס וגם שם תוכלו למצוא המון מידע על זנים שונים של קנביס, על מוצרים חדשים ואפילו על חנויות. מדובר באפליקציה שתהיה אהובה במיוחד על חובבי האינסטגרם שביניכם. האפליקציה מציעה צילומים מרהיבים ואסתטיים שהעלו משתמשים מכל העולם ואפילו העיצוב של האפליקציה מזכיר את זה של אינסטגרם הפופולרית.

Mass Roots - אפליקציה למשתמשי קנביס רפואי

  1. HiGrade – כי אי אפשר בלי קצת גאווה ישראלית. מדובר בחברה שנוסדה בתל אביב ופיתחה את האפליקציה הראשונה בעולם המנתחת צמחי קנביס בשלבי הגידול שלהם. האפליקציה משתמשת במצלמת הסמארטפון כדי להציע ניתוח מפורט ומדויק על איכות הצמח, בריאותו ושיעור ה-THC והקנבינואידים הפעילים בו. כך, משתמשים בעלי רישיון קנביס רפואי יכולים לקבל מידע על מידת ההתאמה של זן הקנביס לטיפול במחלתם.

 

לסיכום, אם לכם כצרכנים של קנביס רפואי חשוב להתעדכן ולהיות בקשר עם משתמשים אחרים. אנו ממליצים לכם להתנסות לפחות באפליקציה אחת ולהתחיל ליהנות משפע המידע והשירותים שיש לטכנולוגיה להציע לכם.

 

Check Also

קנביס רפואי - שמן ותפרחת

החרגת CBD מפקודת הסמים בישראל

היום (28 בפברואר, 2022) במסגרת הקראת הצעת חוק הסדרת השימוש בקנאביס למטרות רפואיות והצבעות, צפוי …